Hümmet Goca Konağı

01 Kasım-31 Mart: Oda fiyatı 2 kişi(oda kahvaltı) 70 Euro
2 kişilik Oda da bir kişi oda kahvaltı:50 Euro
01 Nisan -31 Ekim oda fiyatı 2 kişi(oda kahvaltı) 80 Euro
2 kişilik oda da bir kişi oda kahvaltı 50 Euro
Öğle yemeği: 13 Euro
Akşam yemeği 20 Euro

Çevrenin manzaralarına ve ücretsiz Wi-Fi erişimine sahiptir. Duvarlar Horasan yöntemi kullanılarak tuğla tozu, saman ve kireç karışımıyla sıvanmıştır.

Oda Özellikleri: Veranda/Avlu, Manzara, Teras, Telefon, Klima, Ütü Olanakları, Isıtma, Şömine, Sivrisinek Teli, Gardırop/Dolap, Temizlik ürünleri, Ücretsiz Banyo Malzemeleri, Tuvalet, Banyo, Terlik, Küvet veya Duş.
Tüm odalarda ücretsiz WiFi mevcuttur.
Oda Büyüklüğü: 20 m²
Yatak Büyüklüğü: 2 tek kişilik yatak veya 1 çift kişilik yatak

1912 yılında büyük dede Hümmet Güngör tarafından 2 oda(ahır ve samanlık) olarak yapılan bu bina,daha sonra oğlu Hüseyin Güngör tarafından diğer kısımları inşaa edilen, göçerlikten yerleşik düzene geçilen ilk yapılardandır.Yıllar sonra oturulamayacak duruma gelen bu bina,4.ncü nesil torun olan Beymelek Belediye Başkanlığı yapan Osman Güngör tarafından,restore edilip,hem ikametgah hemde Pansiyon olarak Ülke turizmine kazandırılmıştır. Restore edilen bu Konak 2400 metre kare arazi üzerinde,350 metrekare bina ve müştemilat olarak tamamlanmıştır.Bahçede doğal(rustik) mobilyalar,Yurt içi ve yurtdışından gelen konukların diktiği Uluslararası küçük bir dostluk bahçesinden oluşmaktadır. Bahçede bulunan,100 yaşının üzerinde 3 adet zeytin ağacı ve 2 adet ahşap tahıl anbarlarından 1.ncisi Sanat Atölyesi,2.ncisi Likya döneminden günümüze el yapımı eserlerin sergilendiği görsel alandan oluşmaktadır. Ahşap tahıl anbarları yapım tekniği ile Likya dönemi lahitleri arasındaki benzerlik şaşırtıcıdır. Konaktaki odalarda kimyasal kullanılmamış,sıvalar kerpiç sıva dediğimiz toprak,saman ve kireç karışımından,ahşap doğrama,taban tavanlar sedir ağacı kerestesinden yapılmıştır.

Otelimizdeki Oda isimleri :
101 ) FUL , 102 ) ZEYTİN, 103 ) SARDUNYA, 104 ) NANE, 201 ) ÇALBAA, 202 ) DEFNE, 203 ) KEKİK, 204 ) HARNUP